Udržateľné a ekologické oblečenie
Outdoor nie je len o vonkajších aktivitách, ale aj o obliekaní. Do prírody chodíme športovať, relaxovať a meniť starú energiu za novú. Aby bola príroda schopná nám poskytnúť všetko, čo potrebujeme, musíme sa k nej správať ohľaduplne a s rešpektom. Napokon všetko, čo nás obklopuje je jediným dedičstvom, ktoré môžeme odovzdať ďalším generáciám. Myšlienka trvalej udržateľnosti sa premieta aj do oblečenia, ktoré by malo byť šetrné k prírode.
Kategória
Filtrovať
Aktivita
- Alpinizmus 5×
- Beh na lyžiach 4×
- Behanie 5×
- Bouldering 4×
- Cyklistika 1×
- Expedičné lezenie 1×
- Freeride a freetour 0×
- Kempovanie 4×
- Ľadové lezenie 1×
- Lezenie 10×
- Lezenie na stene 0×
- Mestská móda 12×
- Multisport 12×
- Snežnice 10×
- Športové lezenie 0×
- Ťažká turistika 0×
- Via Ferrata 2×
- Viacdĺžkové lezenie 3×
- Vysokohorská turistika 5×
- Zjazdové lyžovanie 5×
Skladom na predajni Zobrazit popis parametru
Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.
Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.
Značka
Cenové rozpätie
Kategorie
Šetrné k prírode
Kľúčové slovo
Produkty
Vybrané filtry:
- Farba: Černá Odobrať
- Aktivita: Vysokohorská turistika Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
Fishermans Rolled Beanie
Patagonia
- Madder Red
- Nouveau Green
- Black
Unisexová čiapka z pružného úpletu na každodenné nosenie aj outdoorové aktivity. Rebrovaná tkanina sa pohodlne prispôsobí každej hlave a výšku ohrnutia si upravíte podľa seba.
40,00 € 40,00 € 40,00 € Prejsť na detail
Windproof Beanie
Buff
- SOLID BLACK
Čiapka je vyrobená z priedušného a vetruodolného materiálu Windstopper®, ktorý je 100% recyklovaný. V oblasti uší má laserom rezané otvory. Ideálna čiapka na beh, bežky, skialpy alebo VHT.
44,00 €
Referenčná cena - najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy.
33,60 €
Prejsť na detail
ThermoNet Beanie
Buff
- SOLID BLACK
Jedinečná čiapka s dobre padnúcim strihom a ultra strečovým materiálom. Komfortne sa zmestí pod prilbu. Polyesterové mikrovlákno vyvinuté v spolupráci s firmou Primaloft ® dodá potrebnú hrejivosť.
24,90 € Prejsť na detail
Word Toque
Arcteryx
- Vitality
- Euphoria
- Black
Príjemná dvojvrstvová čiapka s výrazným nápisom Arcteryx. Môžete ju nosiť ako do mesta, na hory pri skialpinizme, lezení alebo VHT.
50,00 € 50,00 € 50,00 € Prejsť na detail
BREEZE HEADBAND
Devold
- 740A Beetroot
- 950A BLACK
Vlněná čelenka na běh, běžky, skialpy...
30,00 €
Referenčná cena - najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy.
23,10 €
30,00 €
Referenčná cena - najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy.
23,10 €
Prejsť na detail